OGŁOSZENIA - INTENCJE /28.01.2018/

W najbliższym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek (1 lutego) wieczorem zapraszamy do naszej wielkiej modlitwy w intencji dzieci i młodzieży przez wstawiennictwo św. Jose. O godz. 16:45 - Nabożeństwo przy relikwiach św. Jose o dobrą przyszłość i rozeznanie powołania dla młodych. O godz. 17:00 Msza Święta w intencji dzieci, młodzieży i Liturgicznej Służby Ołtarza z błogosławieństwem i indywidualnym uczczeniem relikwii św. Jose.

W pierwszy piątek miesiąca (2 lutego) - święto Ofiarowania Pańskiego i Dzień Życia Konsekrowanego. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. O godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. O godz. 16:45 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Wypominki Roczne. Święto Ofiarowania Pańskiego to dzień wielkiej światowej modlitwy w intencji zakonników i sióstr zakonnych. Na wieczornej Mszy Świętej księża i diakon (jako zakonnicy chrystusowcy) odnowią uroczyście śluby zakonne. Wdzięczni za Waszą życzliwość i dobroć serca zapraszamy Was w piątek do wspólnej modlitwy w intencji chrystusowców i wszystkich osób zakonnych.

W najbliższy piątek (2 lutego) po wieczornej Mszy Świętej (ok. godz. 18:00) - Wieczór Chwały czyli modlitwa, uwielbienie i oprawa muzyczna Zespołu Mika'el.

W pierwszą sobotę miesiąca (3 lutego) wszystkich czcicieli Matki Bożej (a szczególnie osoby odprawiające nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca) zapraszamy na wspólny różaniec przed Eucharystią oraz na wieczorną Mszę Świętą z biblijnym rozważaniem.

Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca na porannej Mszy Świętej modlimy się w intencji Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej. Po porannej Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu.

W sierpniu nasz parafialny dziesięciodniowy wyjazd do Słowenii i na Bałkany. W programie: Medjugorie, wypoczynek nad Adriatykiem, przy wodospadach Kraviča, jeden dzień na chorwackiej wyspie Korčula. Szczegóły w Biuletynie Parafialnym i na stronie internetowej Parafii. Zapisy do połowy lutego.

Dziękujemy za duchowe i materialne wsparcie oraz za ofiary przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni.

Wszystkich naszych kochanych Parafian oraz czcigodnych gości zawierzamy opiece św. Rodziny oraz św. Michała Archanioła.

INTENCJE

IV NIEDZIELA w ciągu roku – 28 stycznia

++ Zofia i Wincenty Żywanowscy i zm. z rodziny

++ Lucyna, Michał Kowcun, Jerzy Grzegorczyk

+ Krzysztof Ziemiński, Feliks Kuczyński

++ Zmarli z rodziny Kokolus i Chrin

++ Władysław i Rozalia Gibas

PONIEDZIAŁEK - 29 stycznia

Ks. Prob.

Za parafian i ich rodziny

WTOREK - 30 stycznia

++ Mieczysław, Krzysztof, zm. rodzeństwo

++ Janina, zm. z rodziny Bednarek

ŚRODA - 31 stycznia

św. Jana Bosko

Ks. Prob.

O Boże błog. dla syna i córki z rodziną

+ Piotr Urbaniak (6 r.)

NABOŻEŃSTWO DO MB Nieustającej Pomocy (16:45) – ks. Proboszcz

I CZWARTEK m-ca - 1 lutego

W intencji LSO i ich rodzin przez wstawiennictwo św. Jose

Ks. Vadzim

+ Tadeusz Kazimierz Dziwiński (gr. 1)

++ Ignacy, Bronisław Dzieleccy

NABOŻEŃSTWO PIERWSZO-CZWARTKOWE przez wstawiennictwo św. Jose (16:45) – ks. Prob.

I PIĄTEK m-ca - 2 lutego

Święto Ofiarowania Pańskiego + Wieczór Chwały

++ Zmarli z Wypominek Rocznych

Ks. Krzysz.

+ Tadeusz Kazimierz Dziwiński (gr. 2)

++ Marianna, Józef Zaśko

WYSTAW. NAJŚW. SAKRAMENTU (16:00) – dk. Marek.

WYPOMINKI ROCZNE + repozycja (16:45) – ks. Proboszcz

I SOBOTA m-ca - 3 lutego

++ Marianna, Stefan Strzelec, Zdzisław Koźbiał, Tadeusz Koźbiał, zm. z rodziny

Ks. Vadzim