Liturgiczna Służba Ołtarza (LSO)

Liturgiczna Służba Ołtarza to przede wszystkim ministranci i diakonia liturgiczna dziewcząt posługujących w kościele parafialnym i kościołach (kaplicach) filialnych naszej parafii. Głównym zadaniem naszej Wspólnoty jest uwielbienie Boga poprzez służbę przy ołtarzu i posługę Słowa Bożego podczas liturgii. Poprzez to, przyczyniamy się do upiększania każdej niedzielnej a także codziennej liturgii.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą młodych ludzi pragnących służyć Bogu i ludziom. Łączy nas przede wszystkim zamiłowanie do liturgii, ale także wspólne pasje i zainteresowania. Poprzez wspólne wycieczki, wyjazdy, turnieje sportowe, spotkania formacyjne oraz wspólne Msze Święte - wzrastamy w wierze, oraz spędzamy ze sobą mnóstwo niesamowitych chwil! Wspólnie rozwiązujemy napotykające nas problemy i wzajemnie się wspieramy.

Jeżeli chcesz poznać fajnych  ludzi, wzrastać w wierze, oraz spędzić niezapomniane chwile - nie zwlekaj. I Ty możesz stać się jednym z nas! Czekamy właśnie na Ciebie !!!

SPOTKANIA FORMACYJNE (+ Sala gimnastyczna)

Sobota - godz. 11:00

ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE !!!